Enter your keyword

نکته های کاربردی در نظافت منزل

Beautifully suited for all your web-based needs

تمیز کردن آشپزخانه با این نکات راحت تر می شود

نکته های جادویی در تمیز کردن آشپزخانه باید بدانید

تمیز کردن آشپزخانه در پروسه نظافت منزل کاری سخت و طاقت فرسا می باشد. آیا متوجه شده اید که تمیز کردن اجاق گاز و هود چقدر دشوار و از بین بردن آن چربی های سرسخت که به راحتی از بین نمی رود طاقت فرسا می باشد؟مراحل انجام نظافت منزل از هر قسمتی که بخواهد شروع شود مهم نیست اما آشپزخانه بیشترین زمان را می برد. این هم بماند که چقدر هزینه برای خرید مواد شوینده پرداخت کرده اید اما هیچ نتیجه ای نگرفته اید؟ما در اینجا با آموزش نکاتی به شما این کار را راحت تر می کنیم.

تمیز کردن آشپزخانه

1.جوش شیرین را بیش از تمیز کننده معمولی انتخاب کنید!

جوش شیرین ده ها  کاربرد مختلف دارد: نه تنها در پخت کیک و نان خانگی ، مفید خواهد بود ، بلکه می تواند به سفیدتر کردن دندان های شما نیز کمک کند و از همه مهمتر ، می تواند تبدیل به یک شوینده قابل اعتماد ، کارآمد ، ارزان و پاک کننده سازگار با محیط زیست برای اجاق گاز و لوازم آشپزخانه شما است!

2.شعله پخش کن اجاق گاز خود را با آمونیاک تمیز کنید!

گریل های اجاق گاز تمایل دارند آهنربایی برای گرد و غبار و گریس باشند و کاملاً قابل درک است: هر وقت ماهیتابه شما  روغن پخش کرد در اطراف رنده های مشعل اجاق گاز شما جمع می شود ، بنابراین تمیز کردن آنها بسیار دشوار می شود. ، پس حتما باید برای تمیز کردن آنها از مقداری آمونیاک استفاده کنید!

3.سینک های استیل خود را درخشان کنید

تمیز کردن سینک ظرفشویی و دفع زباله های آشپزخانه شما می تواند بسیار چالش برانگیز باشد ، و حقیقت این است که بسیاری از محصولات برای حل و از بین بردن باقی مانده های مواد غذایی و سایر مواد زائد که ممکن است زهکشی سینک شما را مهار کند ، طراحی شده اند. با این حال ، اگر می خواهید یک جایگزین سازگار با محیط زیست و ارزان تر باشید ، بیشتر از این گزینه جستجو نکنید: شگفت زده خواهید شد که با ترکیب مقداری سرکه و جوش شیرین ، لیمو چقدر قدرتمند می تواند باشد!

4.تخته های برش چوبی خود را با لیمو و نمک تمیز کنید!

تخته های برش چوبی با توجه به اینکه دارای سطح متخلخلی هستند و محیط مناسبی را برای رشد باکتری ها ایجاد می کنند ، از تمیز کردن فوق العاده مشکل نیستند. با این حال ، در اینجا روشی جدید و ابداعی برای تمیز کردن ، دفع و ضد عفونی کردن تخته های برش چوبی شما وجود دارد – تمام آنچه شما نیاز دارید نصف لیمو ، یک مشت نمک ، چند قطره آب و یک اسفنج است که می توانید برای  از بین بردن لکه همه مواد غذایی استفاده کنید.

5.تمیزکردن ضروف مسی

اگر می خواهید گلدان های مسی خود را براق ، تمیز و عاری از باکتری نگه دارید ، ممکن است بخواهید نمک و سرکه را در نظر بگیرید! سرکه بسیار اسیدی است ، و این دقیقاً همان چیزی است که آن را به بهترین متحد شما در نبرد با گریس و خاک سخت شده تبدیل می کند – مقداری نمک به آن بیفزایید ، و اثر آن حتی قوی تر خواهد شد. در واقع ، اگر تصمیم به تمیز کردن کل آشپزخانه خود گرفتید ، سرکه و نمک ترکیب نهایی است – این تقریباً در هر سطحی کار می کند.

امروزه برای راحتی این کارهای سخت و طاقت فرسا شرکت های خدمات نظافت آنلاین فعالیت می کنند.

No Comments

Post a Comment

Your email address will not be published.