کلمات خود را وارد کنید

نظافت منزل افق پاک

تیم نظافتی افق در خدمت شماست

نظافت منزل با شرکت خدماتی افق پاک

نظافت منزل :این روزها با مشغله کاری که خانواده ها دارند دیگر نمی تواند آن طور که باید و شاید به نظافت خانه و منزل خود رسیدگی کنند.دیگر خانه ها بیشتر آپارتمانی شده است و شما بعضی از فضای ساختمان خود را با افراد دیگری مشترک هستید و نظافت راه پپله و دیوار های آن و اگر ساختمان شما دارای پارکینگ هست پارکینگ و دیوارها و حیاط هم باید جزو نظافت منزل خود در نظر بگیرید.شاید اگر شما شاغل نباشید کمی راحتر بتوانید به کارهای خانه خود برسید اما اگر شاغل باید و جزو آن افرادی باشید که  میهمان های زیادی به خانه شما رفت و آمد می کنند باید زود به زود کار نظافت منزل خود را انجام دهید.

نظافت افق

چرا در نظافت منزل باید از شرکت خدماتی کمک بگیرم؟

شما با استفاده از نیرو های شرکت خدماتی نظافت افق در زمان صرفه جویی می کنید و می توانید وقت بیشتری را به کارهای شخصی و در کنار خانواده بودن بگذرانید.نیروهایی متخصص با داشت تخصص و کارایی که دارند سریعتر از آنچه فکر کنید با کیفیت عالی کار خود را انجام می دهند.

چه کسانی می توانند از شرکت خدماتی استفاده کنند:

 1. خانم های خانه دار
 2. خانم های شاغل
 3. شرکت ها
 4. کسانی که مشغله زیادی دارند

خدماتی که شرکت نظافت افق به شما ارائه می دهد:

 1. شستن دیوارها
 2. شستن و تی کشیدن کف
 3. نظافت پذیرایی و نظافت اتاق ها
 4. شستن سرویس بهداشتی و حمام
 5. پاک کردن شیشه های داخلی
 6. نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه
 7. شستن ظروف و لباس
 8. شستن راه پله و دیوارهای راه پله
 9. شستن حیاط و دیوار های آن
 10. شستن پارکینگ و دیوارهای آن
 11. شستن پشت بام
 12. نظافت شرکت ها

شرکت نظافت افق دارای خدمات زیر است:

1-نظافت محل کار

2-نظافت منزل

3-نظافت راه پله

5 سوال که باید از شرکت های نظافتی باید بپرسید؟

سوالات به شما کمک می کند اطلاعاتی را که نیاز دارید به دست آورید. و به ویژه هنگامی که شما فکر می کنید پول خرج شده خود را برای یک محصول یا خدمات خرج کنید، اطلاعات مهم است! هنگامی که شما به دنبال یک شرکت  خدماتی نظافت خانه هستید، چند سؤال کلیدی برای پرسیدن وجود دارد. این سوالات به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آیا این  یک سرویس با کیفیت بالا مناسب ا برای شما و خانواده تان است.

سوال اول:آیا شرکت خدماتی شما خدمات بیمه شده انجام می دهد؟

خدمات بیمه شده یعنی آیا فردی که به خانه شما برای نظافت می آید فردی قابل اطمینان هست یا نه؟شرکت خدماتی که این نکته را مورد نظر قرار می دهد افرادی را استخدام میکند که کار بلد و بدون هیچ سوء سابقه ای باشند چون این نکته برای آن ها حائز اهمیت است که انجام دهنده خدمات وارد حریم یک شخص یا یک خانواده می شود و آن فرد بدون هیچ ترس و نگران باید از این خدمات استفاده کنند. جنبه دیگر اگر چیزی در خانه شما شکسته شود یا آسیب ببیند، می تواند مطمئن شوید که شرکت این خسارت را تقبل می کند.

سوال دوم :آیا شرکتی خدمات نظافتی شما به دنبال رضایت مشتری هستند یا نه؟

بعضی از شرکت ها بعد از اینکه خدمات خواسته شما را ارئه دهند بعد از آن پیگیری می کنند که آیا خدمات ارائه شده مطابق میل شما هست یا نه؟اگر راضی هستید چه نقاط قوتی دارد اگر ناراضی هستید علت آن چیست؟

سوال سوم:چه خدماتی در شرکت نظافتی شما وجود دارد؟

مثلا بعضی از شرکت های خدماتی می گویند صفر تا صد کارهایی که انجام می دهند فقط نظافت است اما بعضی از شرکت های نظافتی خدمات بیشتری ارائه می دهند.از قبیل شستن ضروف ,جابه جا کردن وسایل و … می باشد.

سوال چهارم:شرکت شما چند سال سابقه کار دارد؟

شرکت با سابقه طولانی مدت قابلیت اطمینان بیشتری دارد و شما می توانید با خیال راحت تر کار خود را به آن ها بسپارید.

سوال پنجم:هزینه خدمات شرکت شما چگونه محاسبه می شود؟

هزینه شرکت ها با هم متفاوت است بعضی ها ساعتی و بعضی ها روزانه و بعضی ها بر اساس پکیج خدماتی انجام می شوند.

خدمات نظافت خانه چه خدماتی را شامل می شود؟

هنگامی که شما در مورد استخدام یک نظافت چی از شرکت نظافتی خانه فکر می کنید، این یکی از اولین سوالاتی است که شما می پرسید به ویژه اگر شما برای برای اولین بار بخواهید تمیز کردن خانه خود را به شرکت نظافتی بسپارید! البته شما میخواهید بدانید

نظافت منزل دقیقا چه چیزی را شامل می شود؟

شرکت هایی که سابقه طولانی دارند می توانند به شما در این انتخاب کمک کنند و به شما در انتخاب درست و مناسب کمک کنند.

تمیز کردن اتاق نشیمن با شرکت های نظافتی

یک شرکت نظافتی می تواند در مورد هر اتاق در خانه شما از جمله اتاق پذیرایی, اتاق غذاخوری یا اتاق نشیمن  به شما کمک کند.اتاق نشیمن یکی از اتاق هایی در خانه است که بیشترین رفت و آمد در آن است و باید بدقت تمیز شود. این فرآیند شامل تمیز کردن و گردگیری کردن وسایل روشنایی شما و تمیز کردن پایه های چوبی، درها و تر و تمیز کردن آنها می باشد. یک سرویس تمیز کردن با کیفیت نیز می تواند اتاق  شما را تمیز و مرتب کند، گرد و غبار را با دست و پارچه بپوشانید و کف  اتاق را  تمیز کند.

تمیز کردن حمام با شرکت های نظافتی

اگر شما مانند بسیاری از خانواده ها هستید، ممکن است احساس کنید که حمام شما تمیز نیست. اگر حمام شما همیشه کثیف به نظر می رسد ، یک شرکت نظافتی خانه می تواند در تمیزی خانه به شما کمک کند. تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام می تواند توالت شما را تمیز کند و آینه ها و وسایل را درخشان نگه دارد.از بین بردن لکه ها در جاهای مختلف ,جمع کردن زباله های موجود در حمام و سرویس بهداشتی,… شما بهتر از هر کسی می دانید کارهای زیادی انجام شود تا حمام شما درخشان نگه دارد.که یک شرکت نظافت منزل برای شما انجام می دهد.

تمیز کردن اتاق خواب با شرکت های نظافتی

هنگامی که برای تمیز کردن اتاق خواب خود می خواهید دست به کار شوید، ممکن است احساس کنید که کارهای زیادی را باید انجام دهید و زمان کافی هم نیست, اما یک شرکت خدمات نظافت خانه می تواند در بسیاری از این کارها به شما کمک کند. اگر تمایل دارید که اتاق خواب خود را مرتب نگه دارید یا کمد لباس و تخت خواب خود را تغییر دهید، خدمات نظافت منزل افق پاک می تواند یک انتخاب عالی باشد.

تمیز کردن آشپزخانه با شرکت های نظافتی

شما ممکن است تعجب کنید که چه خدمات تمیزکاری می تواند برای کمک به آشپزخانه شما انجام دهد.شاید شما مایکروویو را در یک لحظه تمیز نکرده باشید و یا زمان نداشته باشید ماشین ظرفشویی را که در شب گذشته ظرف ه را درون آن شسته اید جمع آوری کنید. یک شرکت نظافتی خانه می تواند یه شما در این کار کمک کند! آنها نه تنها می توانند خارج از وسایل آشپزخانه شما را تمیز کنند، بلکه سطوح آشپزخانه و گرد و غبار نیز را تمیز می کنند، و می توانند به کارهای روزمره شما سرعت ببخشند. بنابراین اگر می خواهید بدانید که آیا یک شرکت حرفه ای نظافت افق ظروفی که در سینک قرار دارد را برای شما جمع آوری یا می شوند باید گفت بله.

خدمات شرکت نظافت افق چیست؟

شرکت نظافت افق خدمات زیر را به همه همشهریان تهرانی عزیز در همه مناطق ارائه میدهد.

 • نظافت منزل
 • نظافت راه پله
 • نظافت محل کار
 • اسباب کشی برای نظافت
 • شستن ظروف

نظافت منزل فوری یکی دیگر از هزاران خدمات تیم نظافتی افق پاک می باشد.برای اینکه ارزش و اهمیت این موضوع را بدانید برای شما این ویژگی را شرح می دهیم.

نظافت منزل فوری شرکت افق پاک

می توانید تصور کنید که یک میهمانی مفصل در خانه داشته اید و کلی پذیرایی و ریخت و پاش در خانه شما از میهمانی مانده است که تلفن خانه زنگ میخورد و میهمانانی جدید دوباره برای شام دعوت می شوند حالا شما می میانید دست تنها چگونه این خانه  را تمیز کنید؟

بهترین راه حل برای اینکار تماس با یک شرکت نظافتی می باشد تا بتوانید خانه خود را برای میهمانی جدید آماده کنید.شرکت نظافت افق به شما این امکان را می دهد که با داشتن تیمی مجرب تمام منزل شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تمیز می کند.

در نظافت پذیرایی باید به چه ویژگی هایی توجه کرد؟

چون اتاق پذیرایی محلی است که رفت و آمد در آن زیاد است بحث نظافت آن بسیار مهم است.اگر خانه شما جزو خانه هایی است که میهمان های زیادی در آن رفت و آمد دارند وجود یک جارو شارژی به کارتان می آید شما کوچکترین گرد و خاکی که به خانه می نشیند را می توانید نظافت کنید اما اگر میهمان های کمتری دارید کار شما کمتر است.در اتاق پذیرایی وسایل بیشتری نسبت به جاهای دیگر خانه وجود دارد و مسلما گرد و خاک را بیشتر نشان می دهد.

آیا شرکت نظافت افق در تهران دارای شعب است؟

بله شرکت نظافت افق در همه مناطق دارای شعبه های مختلف است شماره چهار شعبه مهم آن را در تهران برای شما در ادامه ذکر می کنیم.

محدوده تحت پوشش شرکت خدماتی نظافت افق

اگر شما هرجای تهران باشید نگران نباشید ,شما فقط با یک تماس می توانید از شرکت ما بهترین خدمات را دریافت کنید.

شرکت نظافت افق در شرق تهران:

شعبه کل شرق02177584611

نظافت منزل شرق تهران با بهترین کیفیت و خدمات انجام می شود.

شرکت نظافت افق در غرب تهران:

شعبه غرب02144299482

شرکت نظافت افق در شمال تهران:

شعبه شمال02122913610

شرکت نظافت افق در مرکز تهران:

شعبه مرکزی02126327646

نظافت دستشویی و حمام چگونه توسط شرکت نظافتی انجام می شود؟

 • شستن (در داخل / خارج) سینک، توالت، حمام و دوش.
 • ترموستات، دستگیره های درب و اهرم فلاش را تمیز می کنند.
 • تمیز کردن آینه ها
 • شستن کف
 • ظرف ماشین ظرفشویی را خالی می کند و ظروف را برمی دارند.
 • اجناس فاسد شده یا تاریخ گذشته درون یخچال را میریزند.

قسمت های مهم آشپزخانه برای شستشو و نظافت کجاست؟

تمیز کردن قسمت های خارجی اجاق گاز، یخچال، ماشین ظرفشویی، توستر، اجاق مایکروویو، کتری برقی و تمام لوازم جانبی دیگر که نمی تواند در ماشین ظرفشویی  قرار بگیردتمیز کردن آشپزخانه و سینک و صیقل دادن شیر آب.

مهمترین نکته که در نظافت منزل باید مورد توجه قرار داد چیست؟

گرد و غبار در همه جای منزل وجود دارد

 • مبلمان
 • قاب عکس ها
 • وسایل تزئینی
 • دیوارها، چهارچوب درب، فن ها، دریچه ها
 • مبلمان
 • لبه های پنجره
 • پرده افقی
 • وسایل روشنایی
 • بالای رادیاتورها، پایه های کف و دیگر سطوح افقی

به خاطر همین اول از همه باید غبار روبی انجا شود