Enter your keyword

نظافت منزل افق پاک

تیم نظافتی افق در خدمت شماست

نظافت منزل با شرکت خدماتی افق پاک

نظافت منزل :این روزها با مشغله کاری که خانواده ها دارند دیگر نمی تواند آن طور که باید و شاید به نظافت خانه و منزل خود رسیدگی کنند.دیگر خانه ها بیشتر آپارتمانی شده است و شما بعضی از فضای ساختمان خود را با افراد دیگری مشترک هستید و نظافت راه پله و دیوار های آن و اگر ساختمان شما دارای پارکینگ هست پارکینگ و دیوارها و حیاط هم باید جزو نظافت منزل خود در نظر بگیرید.شاید اگر شما شاغل نباشید کمی راحتر بتوانید به کارهای خانه خود برسید اما اگر شاغل باید و جزو آن افرادی باشید که  میهمان های زیادی به خانه شما رفت و آمد می کنند باید زود به زود کار نظافت منزل خود را انجام دهید.

نظافت افق

چرا در نظافت منزل باید از شرکت خدماتی کمک بگیرم؟

شما با استفاده از نیرو های شرکت خدماتی نظافت افق در زمان صرفه جویی می کنید و می توانید وقت بیشتری را به کارهای شخصی و در کنار خانواده بودن بگذرانید.نیروهایی متخصص با داشت تخصص و کارایی که دارند سریعتر از آنچه فکر کنید با کیفیت عالی کار خود را انجام می دهند.

چه کسانی می توانند از شرکت خدماتی استفاده کنند:

 1. خانم های خانه دار
 2. خانم های شاغل
 3. شرکت ها
 4. کسانی که مشغله زیادی دارند

خدماتی که شرکت نظافت افق به شما ارائه می دهد:

 1. شستن دیوارها
 2. شستن و تی کشیدن کف
 3. نظافت پذیرایی و نظافت اتاق ها
 4. شستن سرویس بهداشتی و حمام
 5. پاک کردن شیشه های داخلی
 6. نظافت کابینت و لوازم آشپزخانه
 7. شستن ظروف و لباس
 8. شستن راه پله و دیوارهای راه پله
 9. شستن حیاط و دیوار های آن
 10. شستن پارکینگ و دیوارهای آن
 11. شستن پشت بام
 12. نظافت شرکت ها

شرکت نظافت افق دارای خدمات زیر است:

1-نظافت محل کار

2-نظافت منزل

3-نظافت راه پله

5 سوال که باید از شرکت های نظافتی باید بپرسید؟

سوالات به شما کمک می کند اطلاعاتی را که نیاز دارید به دست آورید. و به ویژه هنگامی که شما فکر می کنید پول خرج شده خود را برای یک محصول یا خدمات خرج کنید، اطلاعات مهم است! هنگامی که شما به دنبال یک شرکت  خدماتی نظافت خانه هستید، چند سؤال کلیدی برای پرسیدن وجود دارد. این سوالات به شما کمک می کند تا مطمئن شوید که آیا این  یک سرویس با کیفیت بالا مناسب ا برای شما و خانواده تان است.

سوال اول:آیا شرکت خدماتی شما خدمات بیمه شده انجام می دهد؟

خدمات بیمه شده یعنی آیا فردی که به خانه شما برای نظافت می آید فردی قابل اطمینان هست یا نه؟شرکت خدماتی که این نکته را مورد نظر قرار می دهد افرادی را استخدام میکند که کار بلد و بدون هیچ سوء سابقه ای باشند چون این نکته برای آن ها حائز اهمیت است که انجام دهنده خدمات وارد حریم یک شخص یا یک خانواده می شود و آن فرد بدون هیچ ترس و نگران باید از این خدمات استفاده کنند. جنبه دیگر اگر چیزی در خانه شما شکسته شود یا آسیب ببیند، می تواند مطمئن شوید که شرکت این خسارت را تقبل می کند.

سوال دوم :آیا شرکتی خدمات نظافتی شما به دنبال رضایت مشتری هستند یا نه؟

بعضی از شرکت ها بعد از اینکه خدمات خواسته شما را ارئه دهند بعد از آن پیگیری می کنند که آیا خدمات ارائه شده مطابق میل شما هست یا نه؟اگر راضی هستید چه نقاط قوتی دارد اگر ناراضی هستید علت آن چیست؟

سوال سوم:چه خدماتی در شرکت نظافتی شما وجود دارد؟

مثلا بعضی از شرکت های خدماتی می گویند صفر تا صد کارهایی که انجام می دهند فقط نظافت است اما بعضی از شرکت های نظافتی خدمات بیشتری ارائه می دهند.از قبیل شستن ضروف ,جابه جا کردن وسایل و … می باشد.

سوال چهارم:شرکت شما چند سال سابقه کار دارد؟

شرکت با سابقه طولانی مدت قابلیت اطمینان بیشتری دارد و شما می توانید با خیال راحت تر کار خود را به آن ها بسپارید.

سوال پنجم:هزینه خدمات شرکت شما چگونه محاسبه می شود؟

هزینه شرکت ها با هم متفاوت است بعضی ها ساعتی و بعضی ها روزانه و بعضی ها بر اساس پکیج خدماتی انجام می شوند.

خدمات نظافت خانه چه خدماتی را شامل می شود؟

هنگامی که شما در مورد استخدام یک نظافت چی از شرکت نظافتی خانه فکر می کنید، این یکی از اولین سوالاتی است که شما می پرسید به ویژه اگر شما برای برای اولین بار بخواهید تمیز کردن خانه خود را به شرکت نظافتی بسپارید! البته شما میخواهید بدانید

نظافت منزل دقیقا چه چیزی را شامل می شود؟

شرکت هایی که سابقه طولانی دارند می توانند به شما در این انتخاب کمک کنند و به شما در انتخاب درست و مناسب کمک کنند.

تمیز کردن اتاق نشیمن با شرکت های نظافتی

یک شرکت نظافتی می تواند در مورد هر اتاق در خانه شما از جمله اتاق پذیرایی, اتاق غذاخوری یا اتاق نشیمن  به شما کمک کند.اتاق نشیمن یکی از اتاق هایی در خانه است که بیشترین رفت و آمد در آن است و باید بدقت تمیز شود. این فرآیند شامل تمیز کردن و گردگیری کردن وسایل روشنایی شما و تمیز کردن پایه های چوبی، درها و تر و تمیز کردن آنها می باشد. یک سرویس تمیز کردن با کیفیت نیز می تواند اتاق  شما را تمیز و مرتب کند، گرد و غبار را با دست و پارچه بپوشانید و کف  اتاق را  تمیز کند.

تمیز کردن حمام 

اگر شما مانند بسیاری از خانواده ها هستید، ممکن است احساس کنید که حمام شما تمیز نیست. اگر حمام شما همیشه کثیف به نظر می رسد ، یک شرکت نظافتی خانه می تواند در تمیزی خانه به شما کمک کند. تمیز کردن سرویس بهداشتی و حمام می تواند توالت شما را تمیز کند و آینه ها و وسایل را درخشان نگه دارد.از بین بردن لکه ها در جاهای مختلف ,جمع کردن زباله های موجود در حمام و سرویس بهداشتی,… شما بهتر از هر کسی می دانید کارهای زیادی انجام شود تا حمام شما درخشان نگه دارد.که یک شرکت نظافت منزل برای شما انجام می دهد.

تمیز کردن اتاق خواب 

هنگامی که برای تمیز کردن اتاق خواب خود می خواهید دست به کار شوید، ممکن است احساس کنید که کارهای زیادی را باید انجام دهید و زمان کافی هم نیست, اما یک شرکت خدمات نظافت خانه می تواند در بسیاری از این کارها به شما کمک کند. اگر تمایل دارید که اتاق خواب خود را مرتب نگه دارید یا کمد لباس و تخت خواب خود را تغییر دهید، خدمات نظافت منزل افق پاک می تواند یک انتخاب عالی باشد.

تمیز کردن آشپزخانه

شما ممکن است تعجب کنید که چه خدمات تمیزکاری می تواند برای کمک به آشپزخانه شما انجام دهد.شاید شما مایکروویو را در یک لحظه تمیز نکرده باشید و یا زمان نداشته باشید ماشین ظرفشویی را که در شب گذشته ظرف ه را درون آن شسته اید جمع آوری کنید. یک شرکت نظافتی خانه می تواند یه شما در این کار کمک کند! آنها نه تنها می توانند خارج از وسایل آشپزخانه شما را تمیز کنند، بلکه سطوح آشپزخانه و گرد و غبار نیز را تمیز می کنند، و می توانند به کارهای روزمره شما سرعت ببخشند. بنابراین اگر می خواهید بدانید که آیا یک شرکت حرفه ای نظافت افق ظروفی که در سینک قرار دارد را برای شما جمع آوری یا می شوند باید گفت بله.

شرکت نظافت افق خدمات زیر را به همه همشهریان تهرانی عزیز در همه مناطق ارائه میدهد.

 • نظافت منزل
 • نظافت راه پله
 • نظافت محل کار
 • اسباب کشی برای نظافت
 • شستن ظروف

نظافت منزل فوری یکی دیگر از هزاران خدمات تیم نظافتی افق پاک می باشد.برای اینکه ارزش و اهمیت این موضوع را بدانید برای شما این ویژگی را شرح می دهیم.

نظافت منزل فوری شرکت افق پاک

می توانید تصور کنید که یک میهمانی مفصل در خانه داشته اید و کلی پذیرایی و ریخت و پاش در خانه شما از میهمانی مانده است که تلفن خانه زنگ میخورد و میهمانانی جدید دوباره برای شام دعوت می شوند حالا شما می میانید دست تنها چگونه این خانه  را تمیز کنید؟

بهترین راه حل برای اینکار تماس با یک شرکت نظافتی می باشد تا بتوانید خانه خود را برای میهمانی جدید آماده کنید.شرکت نظافت افق به شما این امکان را می دهد که با داشتن تیمی مجرب تمام منزل شما را در کمترین زمان و با بهترین کیفیت تمیز می کند.

 گرد و غبار در همه جای منزل وجود دارد

 • مبلمان
 • قاب عکس ها
 • وسایل تزئینی
 • دیوارها، چهارچوب درب، فن ها، دریچه ها
 • مبلمان
 • لبه های پنجره
 • پرده افقی
 • وسایل روشنایی
 • بالای رادیاتورها، پایه های کف و دیگر سطوح افقی

به خاطر همین اول از همه باید غبار روبی انجا شود

چگونه سریع خانه خود را تمیز کنید:  8نکته مفید برای تمیز کردن خانه

همه از تمیز کردن متنفرند اما همه یک خانه تمیز را دوست دارند. آیا بهترین روش برای تمیز کردن سریع خانه شما وجود دارد؟

بیشتر افراد تازه کار مطمئن نیستند که ابتدا باید گرد و غبار یا خلاء ایجاد کنند. آنها تعجب می کنند که آیا باید آشپزخانه را قبل از حمام تمیز کنند یا برعکس.

این راهنمای گام به گام را بر اساس سالها تجربه درامد سخت دنبال کنید تا از بیشتر وقت خود استفاده کنید و سریع خانه خود را تمیز کنید:

1-کل خانه را تمیز کنید ، نه یک اتاق در یک زمان

تمیز کردن اگر یک کار (گرد و غبار ، جاروبرقی ، جابجایی) انجام دهید بسیار کارآمدتر است و به جای تمیز کردن آشپزخانه ، حمام و سپس اتاق خواب ، در هر اتاق خانه همان کار را انجام می دهید. انجام این کار از این طریق مانع از این می شود که احساس کنید در یک چرخه تمیز کردن بی پایان قرار دارید ، همان کار را بارها و بارها شروع می کنید.

2-تمام وسایل تمیز کردن خود را در یک جا جمع کنید

داشتن همه چیز برای تمیز کردن در یک مکان قابل حمل کار را راحت تر می کند. در حین تمیز کردن وقت خود را به دنبال ابزار نمی گردید و نیازی نیست نگران جمع آوری آنها قبل از رفتن به محل بعدی خود باشید.

3-قبل از تمیز کردن مرتب کنید

قبل از تمیز کردن و نظافت همه اتاق های یک خانه را مرتب کنید و گردو غبار را بروبید و سپس شروع به تمیز کردن بکنید.وسایل اضافه اگر قابل استفاده هستند نگه دارید اگر نه آن ها را دور بیاندازید.

5-آیینه ها و شیشه ها را تمیز کنید

آیینه و شیشه محلی است که گرد و غبار را زیاد نشان می دهد. اگر از حوله های پارچه ای استفاده کنید از این کار پشیمان می شوید. راه آسان تر و ارزان تر برای تمیز کردن سطوح شیشه ای شما با روزنامه جوهر سویا است که هیچ لکه ای نخواهد داشت و سطوح شما را با روکش پوشانده است.

6-ضدعفونی کردن سطوح وسایل

سطح میز و وسایلی از این قبیل را فقط با دستمال مرطوب کشیدن تمیز نکنید بلکه با استفاده از ضدعفونی کننده ها آن را تمیز کنید ,میز ناهارخوری محلی است که روی آن غذا میخورید پس باید نظافت آن را در نظر داشته باشید.

7-جارو کنید

کف سرویس بهداشتی و آشپزخانه را با جارو تمیز کنید مخصوصا گوشه های این مکان ها.

8- تمیز کردن را یک فعالیت گروهی کنید

انجام تمیز کردن تلاش تیمی یکی از بهترین راه ها برای تمیز کردن سریع خانه است. پیش از این با خانواده خود زمان بندی کنید و وظایف خود را به هر شخص اختصاص دهید. همکاری با هم می تواند سرگرم کننده ای را به تمیز کردن اضافه کند ، و خانه شما در هیچ زمان و تابناک نخواهد بود.

9-مایکرو ویو را با این روش تمیز کنید

خوشبختانه ، کمی بخار می تواند کار را بسیار ساده تر کند. به سادگی یک کاسه مخصوص مایکروویو را با چند قاشق غذاخوری سرکه سفید و یک فنجان آب پر کنید و مخلوط را برای چند دقیقه  ولی زیاد گرم نکنید.مایکروویو شما به سرعت درون آن پر بخار می شود و باعث می شود تا از مایکرو ویو به راحتی لکه ها را پاک کنید.

10- مشعل اجاق گاز خود را در آمونیاک خیس کنید.

تحقیقات نشان می دهد که 41 درصد کل آتش سوزی های خانگی در آشپزخانه شروع می شود ، که اغلب ناشی از اجاق گاز است. خوشبختانه از بین بردن برخی از چربی های قابل اشتعال و مضراب در مشعل شما می تواند در طولانی مدت ایمن تر باشد – و انجام آن بسیار ساده است.

ابتدا سعی کنید قطعات مشعل قابل جابجایی را با آب و صابون بشویید. اگر این کار نمی کند ، آنها را با یک چهارم فنجان آمونیاک در یک کیسه ساندویچ بزرگ قرار دهید و کیسه ها را ببندید. به گفته باب ویلا ، آنها را بگذارید تا یک شب خیس شوند و تا صبح ، به راحتی می توانید آن آشغال را با راحتی پاک کنید.

11- قهوه ساز خود را با مقداری سرکه تمیز کنید.

کسانی از ما که به طور روزانه از  قهوه ساز خود استفاده می کنند ، احتمالاً در حد تمیز کردن آنها نیستیم. تحقیقات منتشر شده در سال 2015 در گزارش های علمی نشان می دهد که  قهوه ساز ما یک کانون واقعی فعالیت باکتریایی هستند.

بنابراین ، چگونه باید با تمام آن باکتری ها مبارزه کرد؟ یک شستشوی ماهانه سرکه باید این کار را انجام دهید. به سادگی مخزن ساز قهوه خود را با چند قاشق غذاخوری سرکه سفید مخلوط شده با آب پر کنید ، آن را اجرا کنید و سپس یک بار دیگر آن را فقط با آب اجرا کنید تا هرگونه بوی سرکه ماندگار از بین برود.