کلمات خود را وارد کنید

نکته های نظافت محل کار

نظافت محل کار

نظافت محل کار شما و شستشوی میز و صندلی موجود در دفتر کار شما، دستمال و طی کشیدن کف…

Client
Emest
Categories
خدمات

نظافت محل کار و باید ها و نباید های آن

اهمیت یک محل کار تمیز

نظافت محل کار و نکته های مهمی که درباره آن باید بدانید چیست؟ محیط کاری بر بهره وری، عملکرد و رفاه کارکنان تاثیر می گذارد. مهم نیست که چه صنعت و چه شغلی ، نگهداری یک محل کار تمیز، به حفظ  و داشتن کارکنان ایمن، سالم و کارآمد کمک کند. در حالی که ممکن است در محیط کار شما گرد و غبار در اطراف دفتر یا محل کار باشد، این کار ممکن است کارکنان را در معرض خطر آسیب یا بیماری قرار دهد و حتی ممکن است بر سطوح عملکرد آنان تأثیر بگذارد. نگهداری یک محل کار تمیز برای کارفرمایان ضروری است تا ادعای جبران خسارت  از سمت و کارمندان کارگران را کاهش دهدو راندمان کار را بالا ببرد.

نظافت محل کار

اگر یک شرکت داشته باشید و بخواهید بنا به هر دلیلی اسباب کشی کنید یکی از مهمترین قسمت های این فرآیند اسباب کشی نظافت محل است.نظافت شرکت یا اداره یا محل کار با نظافت منزل فرق دارد و شما باید از افراد متخصص برای این کار استفاده کنید.

در نظافت این اماکن برعکس نظافت خانه الویت با مدارک و فایل ها , داده ها و اسناد می باشد.در بیشتر محل کار ها و شرکت ها کامپیوتر و لپ تاب جزو وسایل ضروری است چون اطلاعات و داده ها در آن قرار دارد و در فرآیند اسباب کشی این وسایل باید جداگانه و به شکل خاص حمل شوند.در بیشتر مواقع اگر لپ تاپ یا سیستم در شرکت موجود باشد آن ها را با ماشین های شخصی حمل می کنند تا آسیب نبینند.فایل های اسناد و مدارک را بیاد سعی کنید قبل از بردن به محل جدید نظافت کنید.

خدماتی که در این زمینه برای شما انجام می شود موارد زیر می باشد:

  • شستشوی میز و صندلی
  • دستمال و طی کشیدن کف دفتر
  • دستمال کشیدن شیشه های پنجره در کوتاه ترین زمان موجود
  • جابه جایی وسایل شرکت
  • نظافت همه قسمت های شرکت

نظافت محل کار اگر با یک تیم حرفه ای تجربه کنید کارها به سرعت پیش میرود و شما به راحتی و بدون دغدغه می تواند شروع به کار کنید .اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که بیشتر روز خود را در محل کار سپری می‌کنید، برای سلامت جسمی و روحی خود و کارکنان خود باید به تداوم نظافت شرکت خود اهمیت بیشتری بدهید. به همین جهت شرکت نظافت افق در خدمات خود، خدمات نظافت شرکت را نیز مد نظر گرفته است.یکی از مهمترین ویژگی هایی که تیم نظافت خدماتی افق پاک دارد این است

نکات مهم در نظافت محل کار

نکته مهم دیگر این است که نظافت این اماکن فقط فرآیند اسباب کشی مهم نیست بلکه شما در چیدمان وسایل در جایگاه جدید باید به گونه ای وسایل را بچیند که در آنجا هم بتوان نظافت روزانه را انجام داد.

قدم بعدی دیگر این است که در نظافت اداره یا شرکت, نظافت راه پله ها هم باید در نظر بگیرید.راه پله محل کار شما بیشترین رفت و آمد و تردد در آن صورت می گیرد,پس زودتر کثیف می شود.پس برای نظافت راه پله محل کار خود حتما به یک شرکت معتبر مراجعه کنید.شرکتی که بتواند در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت این خدمت را برای شما انجام دهد.

شرکت افق پاک با داشتن یک تیم حرفه ای در زمینه نظافت به شما کمک می کند این کار را در بهترین شکل و با بهترین کیفیت انجام دهید.که همه افراد مشغول به کار تضمینی و بدون هیچ نوع مشکلی می باشند و شما می توانید با اعتماد کافی کار شرکت خود را به آن ها بسپارید.

برای استفاده از این خدمات کافی است با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید:
شماره همراه : 09195653500
شعبه مرکزی : 02126327646